Zespół

lek. dent. Anna Stós
Stomatolog

Mam ponad 20 lat doświadczenia pracy jako lekarz stomatolog. Praktykę i wiedzę zawdzięczm wielu znakomitym specjalistom, z kraju i zagranicy. Dzięki nim moge dziś Państwu zaoferować swoją pomoc trudnych problemach stomatologicznych.

Zdrowie i zadowolenie Pacjentów jest dla mnie motywacją do dalszej pracy i ciągłego kształcenia zawodowego. W czasach szybkiego rozwoju medycyny ciągłe kursy i szkolenia pozwalają mi być zawsze na bieżąco w nowoczesnych technikach w stomatologii.

Znaczna część moich Pacjentów trafia do mnie z polecenia znajomych i zadowolonych klientów – pozwala to mi mieć pewność, że dla Nich moja praca i zaangażowanie stanowią dużą wartość.

W związku ciągle zawężającymi się specjalizacjami w stomatologii współpracujemy na codzień ze specjalistami z dziedziny endodoncji (mikroskop) i chirurgi stomatologicznej (ekstrakcje zębów ósmych, implanty, przeszczepy tkankowe, recesja dziąsła).

Anna Stós
Edyta Kajmowicz
Stomatolog

Od ponad 10ciu lat pracuję jako dyplomowana higienistka stomatologiczna. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje zabiegi higienizacyjny u pacjentów - piaskowanie, ściąganie kamienia, lakierowanie oraz lakowanie i lapisowanie.

Zajmuje się też szeroko pojętą edukacja stomatologiczną, cierpliwie tłumaczę pacjentom, jak prawidłowo czyścić zęby, jakich dodatkowych urządzeń i metod używać, aby sami umieli zadbać o swój piękny uśmiech i świeży oddech.

Edyta Kajmowicz